çorlu Boru ve Serpantin Kıvırma

Çerkezköy Tse Belgeli Baca Sistemleri

M.Can Havalandırma, uzman teknik ekibi ve çalışanları ile 1993 yılından bu yana sektördeki deneyimi ışığında havalandırma, ısıtma-soğutma, iklimlendirme, fan, fan rotoru ve tasarım ve mekanik imalatlar, ram baca imalatı ve montajı hizmetlerini kalite, güven ve müşteri memnuniyeti politikası ile birlikte müşterilerine özenle sunmaktadır. Çorlu ve Tekirdağ ili ve ilçelerinde çalışmalarına devam eden firma, Çerkezköy Tse belgeli baca sistemleri projesi ile başarılarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Bu proje ile sektördeki önemli bir ihtiyaç olan Tse belgeli baca sistem kurulumu giderilmektedir.

Tse belgeli Baca Sitemleri Hakkında

İlgili yönetmelik uyarınca doğal gaz ile çalışan makinelerin egzoz havasının atışı yapılırken belgeli baca ile uygulama yapılması gerekmektedir. Firmamız tarafından bu kapsamda, TS EN 1856-1 standartlarında CE sertifikalı üretim gerçekleştirilmekte ve baca hesaplamaları da TS EN 13348-1 standartlarına göre yapılmaktadır.

Firmamız, sektöründe Çerkezköy Tse belgeli baca sistemleri alanındaki talepleri ve ihtiyaçlarını dikkate alınarak çift cidarlı ve tek cidarlı olmak üzere 316L kalite ve 304 kalite paslanmaz sacdan özel kaynaklı ve sızdırmazlık şartlarına uygun baca imalatına yönelmiştir. Firmanın, müşterilerinin talepleri doğrultusunda bacaları flanşlı olarak yapma yetkisi de mevcuttur. Hem imalat aşamasında hem de montaj aşamasında görev alan ustalarımız ilgili mesleki yeterlilik belgelerine haizdir.