Ergene Ram Bacası

Ergene'de Ram Baca İçin Tek Tercihiniz

M.Can Havalandırma Sıtkı Kol firması olarak yılların deneyimi ve bilgisi ile havalandırma, ısıtma-soğutma, iklimlendirme, fan, fan rotoru ve özellikle ram baca imalatı ve montajı alanlarında Çorlu/Tekirdağ bölgesinde sizlere güvenilir, kaliteli ve garantili bir hizmet vermekteyiz.

Ayrıca firmamız ürettiği anahtar teslimli projeleri, tasarım ve mekanik imalatları ile adından söz ettiren sektöründe tanınan bir kurumdur. Her biri alanında profesyonel olan mühendisler ve usta personeller ile birlikte 1993 yılından bu yana başarılı ve firma için referans oluşturan projelere imza atıyoruz.

Tekirdağ ili ve ilçelerinde; örneğin Ergene ilçesinde tekstil fabrikanız için ram bacası imalatı ve kurulumuna ihtiyacınız varsa, Ergene ram bacası imalatı ve montajı için başvurabileceğiniz tek ve ilk tercihiniz: M.Can Havalandırma'dır. Detaylı bilgi almak için ve diğer hizmetlerimizi incelemek üzere www.mcanhavalandirma.com.tr internet sitemizi inceleyebilir, telefonlarımızdan bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Ram Bacası İmalat ve Montaj Hizmetlerimiz

Tekstil sektöründe kullanılan fiske, baskı ve ram makinalarının egzoz atışlarının yapılması için baca sistemlerinin kurulmasına ihtiyaç vardır. Bu baca imalatı ve kurulumları uzmanlığı gerektiren teknik işlerdendir. Bu bacaları, örneğin Ergene ram bacası imalat ve montajını şirketlerinizin ihtiyaçları ve talepleriniz doğrultusunda paslanmaz, galvaniz ve siyah saclardan kaynaklı ve flanşlı olacak şekilde imal ederek montajını yapıyoruz. Bacaların imalatı, montajı kısaca kullanıma hazır hale gelmesi bizim iş tanımımız. İşi başarı ile bitirerek, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra teslim ediyoruz.