Lüleburgaz Fan ve Rotor İmalatı

Lüleburgaz Fan ve Rotor İmalatı

M Can Havalandırma olarak birbirinden farklı özelliklere sahip, istenilen kapasiteye uygun saç kalınlığı belirlenerek çeşitli fan rotoru tiplerinin imalatını yapabilmekteyiz.

Rotor çeşitlerimiz öne eğimli sık kanatlı rotorlar, düz kanatlı rotorlar ve geriye eğimli seyrek kanatlı rotorlardır. Bunun yanı sıra müşterinin isteği doğrultusunda istenilen ölçü ve teknik özelliklerde Lüleburgaz fan ve rotor imalatı yapabilmekteyiz.

Öne Eğimli Sık Kanatlı Fan Rotoru

Öne eğimli sık kanatlı fan rotoru ölçüsünde çaplar genelde 120-450 mm arasında değişmektedir. Çok fazla toz ve kir bulunan ortamların havalandırılmasında ve temizlenmesinde kullanılan rotordur. Rotorlar genelde galvaniz saçtan üretilmekte olup, alüminyum göbeklidir. Ancak isteğe göre talep edilen özelliklerde Lüleburgaz fan ve rotor imalatı yapabilmekteyiz.

Düz Kanatlı Fan Rotoru

Rotor kanatlarının düz olmasıyla beraber rotor çapları 250-450 mm arasında değişmektedir. İsteğe göre talep edilen özelliklerde de üretilmektedir. Ortamında elyaf, talaş, toz gibi maddelerin olduğu havanın transferinde kullanılır.

Geriye Eğimli Seyrek Kanatlı Fan Rotoru

Seyrek kanatlı geriye eğimli fan rotoru çapları genellikle 250-450 mm arasında değişmektedir. Çok yağlı ve tozlu havanın bulunduğu ortamları temizlemek için kullanılır. DKP sacdan üretilip toz boya ile kaplanmaktadır. Ancak isteğe göre talep edilen özelliklerde de üretilmektedir.